Aktuality 2023/2024

Peče celá škola!

Vloženo 25. 04. 2024, autor Antonio Norek, 9. A, předseda Školní dohody, zhlédnuto 250x

Ve středu 27. března se u nás ve škole uskutečnila soutěž „Peče celá škola“. Ve školní jídelně, kde na soutěžící čekali zástupci Školní dohody, se sešlo několik desítek vzorků. Na přinesené sladké výrobky byla radost pohledět. Všichni jsme se těšili, až začneme také ochutnávat.

Porotu tvořily paní kuchařky a zástupci Školní dohody. Přiznám, že nešlo ochutnat všechno. Síly jsme si museli rozdělit, jinak bychom praskli. Vítěze jsme hledali ve dvou kategoriích – kategorie I. stupeň, kde mohli pomáhat rodiče, a kategorie II. stupeň, kde už musel péci každý sám nebo ve spolupráci se spolužáky. Museli jsme se rozhodnout, bylo to těžké, ale nemůže vyhrát každý. Výběr nebyl jednoduchý.

Za I. stupeň byl na třetím místě Jonáš Maňha, na druhém místě Diana Měchurová a pomyslné zlato si odnesl David Mík. V kategorii II. stupně se na třetí příčce umístil Martin Jiřinec, na druhém místě skončila Ludmila Jindřichová a královnami kategorie se s přehledem staly Anna Láryšová a Magdalena Chottová, které v sobě objevily netušený cukrářský talent. Sladkou odměnu za snahu si ale odnesl každý.

Děkujeme všem účastníkům za snahu a rodičům za pomoc.

Antonio Norek, 9. A, předseda Školní dohody