Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2018/2019

Důležitá data pro šk. rok 2024/2025

Pozvánka


Naše spolupráce se ZOO Plzeň tak, jak ji vidí Anička a Petr

Vloženo 03. 07. 2019, autor Petr Veselý 8.A, Anna Šlejsková, 7.A

Ve čtvrtek 20. 5. 2019 se někteří z nás zúčastnili večerní prohlídky ZOO Plzeň. Tuto návštěvu jsme měli jako odměnu za pomoc na akci May Day. Vy nevíte, co je May Day? May Day je významný ochranářský den v řadě českých i slovenských zoologických zahrad, který každoročně připadá na 1. květen.

zobrazit celý článek

MUBEA Žebrák

Vloženo 24. 06. 2019, autor Mgr. Jaroslava Strachoňová

Dne 20. 6. navštívili někteří žáci 8. A firmu MUBEA. Firma MUBEA je mezinárodní strojírenský koncern, který má výrobní podniky i v České republice.

zobrazit celý článek

Muzikál Rebelové

Vloženo 20. 06. 2019, autor Žákyně 8.A Laura Hájková, Anna Herejková, Karolína Karasová, Barbora Kozlová

Dne 14. června 2019 se uskutečnilo na zahradě naší školy představení muzikálu Rebelové, které nacvičil s dětmi z pěveckého sboru a školní kapely Mgr. Roman Škala.

zobrazit celý článek

Letní koncert

Vloženo 20. 06. 2019, autor Simona Švehlová a Iveta Chottová, žákyně 8.A

Dne 19. června 2019 se na náměstí Svobody ve Spáleném Poříčí uskutečnil již tradiční Letní koncert. Vystoupil zde školní pěvecký sbor, školní kapela Dragons, kroužek lidových tanců a moderních tanečků z DDM Spálené Poříčí.

zobrazit celý článek

Cena Ď – byli jsme při tom

Vloženo 19. 06. 2019, autor Mgr. Lenka Karasová a děti ze ZŠ Spálené Poříčí

V pátek 14. 6. 2019 jsme my, vybraní žáci naší základní školy, nastoupili do autobusu a ujížděli jsme směrem na Prahu. Na Nové scéně Národního divadla se konal již 19. ročník udílení Ceny Ď. Vy nevíte, co je Cena Ď?

zobrazit celý článek

English club

Vloženo 13. 06. 2019, autor Mgr. Zuzana Sermešová

Jak podpořit žáky, kteří mají zájem o cizí jazyk? Jak pomoct těm, co se anglicky chtějí učit, ale potřebují více času? Jak ukázat, že angličtina se dá učit zábavným způsobem? Pro všechny žáky druhého stupně naší ZŠ, kteří mají o angličtinu na naší škole zájem a chtějí se více tomuto jazyku věnovat je otevřen kroužek anglického jazyka s názvem English club.

zobrazit celý článek

Soutěž MY HERO

Vloženo 13. 06. 2019, autor Mgr. Zuzana Sermešová

V březnu letošního roku byla nakladatelstvím Fraus vyhlášena soutěž pro žáky druhého stupně základních škol s názvem My hero. Soutěžící měli v cizím jazyce popsat svého hrdinu a výtvarně své dílo ztvárnit.

zobrazit celý článek

Anglická knihovna na naší škole

Vloženo 13. 06. 2019, autor Mgr. Zuzana Sermešová

Protože všichni víme, jak jsou čtení a cizí jazyky důležité, rozhodli jsme se v dubnu letošního roku pro naše žáky vytvořit v příjemném prostředí podkroví u učeben anglického jazyka koutek s anglickou knihovnou.

zobrazit celý článek

Už jsme čtenáři

Vloženo 12. 06. 2019, autor Mgr. Lenka Karasová

My, kluci a děvčata z 1. B, máme rádi čtení. Proto není divu, že jsme se těšili na úterý 11. 6. 2019 a návštěvu knihovny v Blovicích. Paní knihovnice Hanka a Monika nás mile přivítaly, v příjemném prostředí jsme se nasvačili a byli jsme překvapení množstvím knih v policích.

zobrazit celý článek

Zábavné dopoledne

Vloženo 04. 06. 2019, autor Mgr. Lenka Karasová, Mgr. J. Strachoňová

Mezinárodní den dětí (1. 6.) připadl letos v kalendáři na sobotu, a proto jsme zábavné aktivity pro děti připravili již na páteční dopoledne.

zobrazit celý článek

Stránka:
(1) 2 3 4 5 6 7

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Jídelníček

Žádné jídelníčky nejsou k dispozici.

 
Informace ŠJ

Provozní řád ŠJ
Informace o alergenech
Alergeny

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign