Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2018/2019

Už jsme čtenáři

Vloženo 12. 06. 2019, autor Mgr. Lenka Karasová, zhlédnuto 1422x

My, kluci a děvčata z 1. B, máme rádi čtení. Proto není divu, že jsme se těšili na úterý 11. 6. 2019 a návštěvu knihovny v Blovicích. Paní knihovnice Hanka a Monika nás mile přivítaly, v příjemném prostředí jsme se nasvačili a byli jsme překvapení množstvím knih v policích.

Pak už jen stačilo pohodlně se usadit a poslouchat. Vyprávěli jsme si o pohádkách, které dobře známe, o pohádkových bytostech a obě knihovnice, Hanka i Monika, nás pochválily při čtení. Nakonec nás, všechny prvňáčky, pasovala samotná královna na čtenáře. A velikým, možná opravdovým, mečem! Za naši statečnost a hlavně píli, připravenost a cílevědomost jsme obdrželi krásné dárky – placku Už jsem čtenář, protože to my opravdu jsme, a knížku s příběhem. Už se těšíme, až si ji ve druhé třídě budeme s paní učitelkou společně číst.

« zpět na seznam článků

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign