Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2018/2019

English club

Vloženo 13. 06. 2019, autor Mgr. Zuzana Sermešová, zhlédnuto 1524x

Jak podpořit žáky, kteří mají zájem o cizí jazyk? Jak pomoct těm, co se anglicky chtějí učit, ale potřebují více času? Jak ukázat, že angličtina se dá učit zábavným způsobem? Pro všechny žáky druhého stupně naší ZŠ, kteří mají o angličtinu na naší škole zájem a chtějí se více tomuto jazyku věnovat je otevřen kroužek anglického jazyka s názvem English club.

Je zaměřen především na konverzaci v cizím jazyce. Kroužek navštěvuje od března pravidelně cca 25 žáků ze 6-9 třídy, kteří jsou rozdělení do menších skupinek. English club probíhá v odpoledních hodinách. Kroužek je zaměřen zejména na konverzaci v cizím jazyce, ale i hry a procvičování gramatických jevů, poznávání reálií anglicky hovořících zemí a zajímavosti. Na poslední lekci měli žáci na připravené tea party:) možnost ochutnat tradiční anglický čaj s mlékem, máslové sušenky, cookies a nezaměnitelné octové brambůrky. To vše provázáno anglickými písničkami a povídáním o prázdninových plánech.

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign