Muzikál Rebelové

Vloženo 20. 06. 2019, autor Žákyně 8.A Laura Hájková, Anna Herejková, Karolína Karasová, Barbora Kozlová, zhlédnuto 337x

Dne 14. června 2019 se uskutečnilo na zahradě naší školy představení muzikálu Rebelové, které nacvičil s dětmi z pěveckého sboru a školní kapely Mgr. Roman Škala.

Představení zahájila Mgr. Soňa Tikalská a žáci naší základní školy mohli sledovat scénky provázené písněmi 60. let 20. století. Dokonce se přišli podívat i někteří rodiče, kteří s námi zpívali. Představení bylo ukončeno bouřlivým potleskem. Doufáme, že se představení všem líbilo a že na naše nejbližší vystoupení přijde co nejvíce diváků.

23. 09. 2019
Dopravní hřiště Blovice - třídy 4.A, 4.B