Aktuality 2020/2021

Hnutí na vlastních nohou – Stonožka

Vloženo 18. 01. 2021, autor Mgr. Lenka Karasová, zhlédnuto 2108x

Současná situace v souvislosti s nemocí COVID 19 nepřeje žádným kulturním akcím ani jiným aktivitám.

Každoročně s dětmi vyrábíme a kreativně tvoříme, abychom mohli finančně přispět na potřebné – na Hnutí na vlastních nohou Stonožka. Loňské jaro bylo v souvislosti s nouzovým stavem a zavřením škol ochuzené o velikonoční jarmarky. Nebylo v našich silách ani uspořádat Den otevřených dveří s prodejem stonožkových výrobků a ani zimní období nám nebylo v tomto směru nakloněné.

Rozhodli jsme se, že na Stonožku přispějeme my, učitelé. Paní učitelka Eliška Švecová vyrobila krásnou pokladničku, do které jsme přispívali dobrovolnými částkami. Celková vybraná částka bude opět využita na dobrou věc. Jsme moc rádi, že můžeme pomoci.

Mgr. Lenka Karasová

01. 04. 2024 - 12. 04. 2024
Elektronický zápis do 1. třídy ZŠ

03. 04. 2024