Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Čarodějná škola v MŠ

Vloženo 04. 10. 2021, autor Mgr. Lenka Karasová a 1. B, zhlédnuto 255x

Prvňáčci si pomalu zvykají na školu, na povinnosti i na jiný denní režim. Přestože si každý den ve třídě náramně užíváme, nepohrdli jsme pozváním navštívit divadelní představení v mateřské škole.

Pohádka o čarodějce Pepině byla legrační i poučná. Pepina totiž myslela, že chodit do školy je děsná nuda. To už se ale prvňáčci hlásili o slovo. Vůbec to není nuda! Učíme se a zároveň si i hrajeme a ve škole je to prima! V Čarodějné škole učila pavoučky a netopýry paní učitelka Filomena Kostlivá. Zopakovali jsme si s nimi určování barev, psaní číslic a názvy geometrických tvarů.

Pepina nakonec zjistila, že škola není nuda. Škola může být zábavná, hravá i veselá a plná příjemných zážitků. My v 1. B si to myslíme!

Děkujeme za krásný páteční zážitek.

Mgr. Lenka Karasová a 1. B.

« zpět na seznam článků

Důležité informace

GDPR

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2021 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign