Aktuality 2021/2022

Třída plná pohody

Vloženo 23. 10. 2021, autor Mgr. Lenka Karasová a 1. B, zhlédnuto 1039x

My v 1. B jsme už skutečnými školáky a snažíme se zodpovědně si plnit své školní povinnosti. Být školákem znamená však i rozvíjet důvěru, ohleduplnost, spolupráci, hovořit o problémech a řešit je, dokázat mezi sebou komunikovat. Vytvořit společně bezpečné prostředí pro všechny v naší třídě.

Všechny aktivity vedoucí k „Třídě plné pohody“ nabízí možnost pravidelné práce se vztahy uvnitř třídy, prostor pro podporu zdravých způsobů chování mezi dětmi, prostor k rozvíjení osobnosti dětí i jejich sociálních dovedností, možnost řešení aktuálních problémů třídy, prostor pro práci s pravidly třídy, prostor k prevenci rizikového chování.

V rámci výtvarné výchovy jsme si vytvořili aktivitu, která měla za cíl spolupráci, rozvoj schopnosti pomoci druhému, utvářet respekt vůči ostatním a podporovat sounáležitost. Výstupem byla krásná společná práce „Naše ZOO“. Každý z nás nakreslil oblíbené zvířátko, o kterém jsme hovořili a nakonec jsme vytvořili zoologickou zahradu s výběhy pro zvířátka i stezkami pro návštěvníky. Tato činnost se nám všem líbila a zůstal v nás příjemný pocit z dobře vykonané práce.

Mgr. Lenka Karasová a 1. B

01. 04. 2024 - 12. 04. 2024
Elektronický zápis do 1. třídy ZŠ

03. 04. 2024