Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Sport po více než roce

Vloženo 27. 10. 2021, autor Mgr. Jiří Vaňourek, zhlédnuto 239x

Po velmi dlouhé době se konala sportovní akce mezi školami. Okresní přebor ve florbalu oblasti Plzeň- jih.

Za naši školu byli nominováni brankář Adam Měchura a hráči do pole Antonín Harant, Luboš Nový, Matěj Byron, Michal Eisman, Honza Žíla, Vojta Jindřich, Dominik Čada, Honza Pracna, Matyáš Štucaur,

Kapitánem mužstva si sami kluci zvolili Tondu Haranta.

Turnaj probíhal v prostorách haly TJ Lokomotiva Plzeň. Díky technický problémům v hale se hrálo pouze na malém hřiště a to systémem brankář a 3 hráči v poli.

První zápas jsme smolně prohráli se ZŠ Chotěšov 0- 1, v druhém zápase jsme byli celkem jasně biti týmem z Přeštic a výsledek 1 -4 hovoří za vše. V posledním zápase jsme uhráli remízu 1 -1 s týmem z Dobřan.

V prvním kole play - off jsme narazili na budoucího finalistu a nečekaně jsme vedli 1 – 0 bohužel jsme výsledek neudrželi.

Celkové 7.místo však není zklamáním , protože největší zážitek kluci měli z možnosti se podívat na probíhající mistrovství Evropy juniorů a viděli zápas České reprezentace se Švýcary.

Všem nominovaným moc děkuji za bojovný výkon a super zážitek s nimi.

Mgr. Jiří Vaňourek

« zpět na seznam článků

Důležité informace

GDPR

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2021 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign