Aktuality 2021/2022

Recyklohraní ve školním roce 2021/2022

Vloženo 11. 07. 2022, autor Alena Nosková, zhlédnuto 399x

Dovolte nám podělit se o jeden ne zcela nepatrný úspěch v celoročním projektu Recyklohraní. I v tomto školním roce jsme pokračovali v práci i zábavě a naučili jsme se přemýšlet o odpadech a jejich recyklaci, hodnotě vody a dalším, prostě o tom, co nám připadá samozřejmé, přesto to tak jednoduché vždy není.

Celým projektem prošla třída 5. A, která se v závěrečném hodnocení škol neztratila. Děkuji všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli: paní učitelce Regentové, paní zástupkyni Tikalské, a především dětem z 5. A.

Alena Nosková