Aktuality 2022/2023

Noc na zámku

Vloženo 20. 06. 2023, autor Mgr. Lenka Karasová, zhlédnuto 366x

Velkým dobrodružstvím se pro 2. B stala jednoznačně prožitá páteční noc na zámku.

Po příchodu a přípravě třídy jsme si s paní Loudovou prohlédli strojovnu věžních hodin. Byli jsme při tom, když hodiny odbily sedmou večerní. Dozvěděli jsme se také o historii spálenopoříčského zámku a víme, proč je Poříčí Spálené. V zámecké zahradě jsme si pohráli a vyřešili pohádkový kvíz. A pohádky přece k zámku patří, no ne?

A potom jsme se veselým štěbetáním ukolébali k spánku. Přáli jsme si, aby se nám zdály krásné sny. Protože se říká, že sny se plní. No, nechme se překvapit.

Tento společně strávený čas si budeme určitě dlouho pamatovat.

Mgr. Lenka Karasová