Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2022/2023

Tělovýchovná vycházka 2.A

Vloženo 11. 07. 2023, autor Mgr. Jaromíra Regentová, zhlédnuto 327x

V pondělí 19. 6. 2023 se naše třída 2.A vydala na tělovýchovnou vycházku. Linkovým autobusem jsme odjeli do nedalekých Hořehled. Odtud jsme šli pěšky do Spáleného Poříčí.

Po cestě na nás čekalo několik kondičních her a aktivit. První zastávka byla u Labežského mlýna, který na nás působil tajemně. Zahráli jsme si hru, posvačili jsme a vydali jsme se k jeskyni. Tady byli někteří z nás úplně poprvé.

Pak jsme se vrátili k mlýnu a pokračovali dál po cyklostezce a lesem jsme odbočili k tůňkám. Zahráli jsme si hru se šiškami zaměřenou na obratnost, rychlost a týmovou spolupráci. Vysokou trávou jsme prošli kolem tůní. Bylo to dobrodružné. Rádi jsme si potom odpočinuli ve stínu starých dubů v aleji, po které jsme došli až k řece Bradavě. Pokusili jsme se suchou nohou překonat brod. Pro veliký úspěch a nevšední zážitek si to někteří z nás užívali opakovaně. Ve stínu keřů a stromů jsme se ještě jednou posilnili a pak už jsme pokračovali ke škole, kde na nás čekaly paní kuchařky s obědem. Byl to krásný den – skvělé počasí, nevšední zážitky a hlavně skvělá parta natěšených, radostných a spokojených druháčků.

Mgr. Jaromíra Regentová

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

03. 05. 2024
Zápis do MŠ Spálené Poříčí a MŠ Hořehledy

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign