Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Archiv

Letní koncert

Vloženo 19. 06. 2018, autor Adéla Černá 9.A

V úterý 19. 6. byl na náměstí od 17:30 koncert, na kterém se představil školní sbor, školní kapela, taneční show a 9.A se svojí písní na rozloučenou se ZŠ.

Sbor a kapela opět nezklamaly a zazněly známé písně, které si přítomní mohli zazpívat s nimi. Svoji šikovnost předvedla děvčata, která si připravila povedenou taneční show. 9.A ale také nezklamala a písní "Co je komu do školáka" vystihla svých devět let ve škole. Deváťáci se všichni dokonale sladili a přišli vesele pomalovaní. Nakonec se sbor loučil se třemi zpěvačkami, které školu končí a nechybělo ani předávání kytice panu učiteli.

Přišlo se podívat opravdu dost lidí a věřím, že se všichni dobře bavili. Velké poděkování patří hlavně panu učiteli Škalovi, který vše připravil a zorganizoval.

Adéla Černá 9.A

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign