Poslední zvonění 9.A

Vloženo 29. 06. 2018, autor Vaše 9. A

27. a 28.6. jsme se loučili s naší ZŠ. Obcházeli jsme všechny třídy a podepisovali jsme se, někdo si přinesl i bílé tričko, které se brzy zaplnilo našimi podpisy. Ostatním jsme se podepisovali na ruce. Mladším dětem jsme přinesli i sladkou odměnu. Užili jsme si to.

Všem bychom chtěli popřát hezké a pohodové prázdniny a nebojte se, určitě vás někdy navštívíme.

Naše poděkování patří především panu řediteli, vyučujícím, paní Krátké a ostatním pracovníkům školy.

Vaše 9. A