Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Archiv

Pomáháme pejskům

Vloženo 31. 10. 2016, autor Adéla Černá a spolužáci 8.A

24. 10. 2016 jsme navštívili psí útulek v Borovně. Přivítal nás hlasitý štěkot pejsků, kteří netrpělivě čekají na své nové majitele, na vyvenčení, či jen na pouhé pohlazení. Usadili jsme se v prostorné hale a čekali na paní Andreu Kolmanovou, která nám vyprávěla o vzniku útulku, o jeho chodu a samozřejmě o pejscích. Některé příběhy byly velmi dojemné. Naplněni spoustou informací jsme se vydali na procházku se dvěma pejsky – Mindou a Rumpoldem. Minda je milé nevyřáděné štěně a Rumpoldík klidný pejsek. Oba procházka s námi bavila, obdivovali jsme Mindu, že má tolik energie, a Rumpolda, jak krásně ťape a drží tempo s živou Mindou. V lese jsme si zahráli hry a vrátili se do útulku, kde právě probíhalo očkování pejsků. Na závěr nám paní Kolmanová přivedla Lorda, neúnavného „nosiče míčků“. Kluci si s ním zahráli i fotbal.

Počasí nám přálo, moc jsme si to užili a snad i trochu pomohli. Přinesli jsme pamlsky a věnovali i příspěvek na chod útulku. Někteří slíbili, že se vrátí a pomohou při venčení pejsků.

Děkujeme paní Kolmanové a všem pracovníkům útulku za to, jací jsou!!!

Adéla Černá a spolužáci 8. A

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign