Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Archiv

Podzimní tvoření z přírodnin

Vloženo 05. 11. 2016, autor Lenka Karasová, tř. uč. 1.B

Dne 2. 11. 2016 proběhlo v naší škole Podzimní kreativní tvoření z přírodnin. Slovo kreativní je na místě, protože dětské nápady byly skutečně neotřelé, zábavné a vycházely zcela z dětské fantazie.

Tvoření bylo určené pro děti z 1. stupně a konalo se 5. vyučovací hodinu. Sešlo se nás opravdu hodně, kluci i dívky – to znamená, že kreativně tvořit nemusí jen holčičky. I nápady kluků byly zajímavé.

S tvořením mi velice pomohly paní učitelky Regentová a Bočanová, které zajišťovaly pomoc a dohled v druhé třídě. Děti se na tuto událost velice pečlivě připravily - donesly spoustu kaštanů, listů, šípků, bukvic a žaludů, dále pak i šišky, větvičky a další a další materiál.

Všechny výrobky jsme dali na výstavku na chodbu u hlavního vchodu do budovy školy. Druhý den všichni obdivovali výtvory a šikovné dětské ruce.

Mohu jen potvrdit, že děti tvořily s nadšením, radostí a na příští tvoření si vyhradíme určitě více času.

Lenka Karasová, tř. uč. 1.B

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign