Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Archiv

Mrňouskové na oblastním kole Dětské porty v Plzni

Vloženo 22. 11. 2016, autor Jana Jiřincová

V sobotu 12. listopadu 2016 uspořádalo Středisko volného času Radovánek již 16. ročník Dětské porty v Plzni, tentokrát v Sokolovně Bolevec. Soutěžilo celkem 54 mladých muzikantů z celého plzeňského kraje. Představili se ve dvaadvaceti soutěžních formací. Viděli jsme jednotlivce, dua i skupiny ve věku do 26 let.

Naši školu na této soutěži reprezentovala skupina MRŇOUSKOVÉ pod vedením pana učitele Romana Škaly. Zahráli celkem tři skladby. Vystoupení zahájili písní Mašinka, poté zahráli skladbu s názvem Já budu chodit po špičkách a rozloučili se trampskou perlou Chodím po Broadwayi. Moc se jim to povedlo!

MRŇOUSKOVÉ získali skvělé druhé místo v kategorii skupin 15 let a mladší a postupují do republikového kola soutěže FOLKY TONK, které se uskuteční začátkem února v Praze.

MRŇOUSKŮM přejeme, ať jim to i nadále skvěle hraje a v Praze jim budeme držet palce!

Jana Jiřincová

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign