Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Archiv

Kurz plavání

Vloženo 28. 11. 2016, autor Mgr. M. Nováková, tř. učitelka 2.A

Žáci 2.A se zúčastnili v tomto školním roce jako tradičně plaveckého výcviku, který letos probíhá na plaveckém bazénu Plzeň – Lochotín, a to už od 8.září.

25 žáků bylo rozděleno podle úrovně plaveckých dovedností do tří skupin po 8 - 9 žácích, takže byl zajištěn individuální přístup instruktorů ke všem dětem a také bezpečnost. Kurz vedli zkušení instruktoři plavání s pedagogickým vzděláním.

Druháci se hned od začátku rozhodně vody nezalekli a odvážně se pustili do všech aktivit v bazénu, při kterých se učili základům několika plaveckých stylů za využití různých moderních plaveckých pomůcek.

Během poslední lekce 24. 11. proběhly plavecké soutěže, vítězové si odnesli medaile za nejlepší výkony a všichni žáci obdrželi mokrá vysvědčení. Každý žák udělal během 10. lekcí pokrok a pochvalu si zaslouží opravdu všichni.

Získané plavecké dovednosti budou děti využívat a jistě i rozvíjet během celého svého dalšího života.

Mgr. M. Nováková, tř. učitelka 2.A

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign