Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Archiv

Na vlastních nohou

Vloženo 05. 12. 2016, autor Mgr. J. Strachoňová

Jeho Eminence Dominik kardinál Duka pozval 2. 12. 2016 do Chrámu svatého Víta, Václava a Vojtěcha v Praze děti a učitele na slavnostní mši pro Stonožku a lidi dobré vůle.

Jméno naší školy a města zaznělo katedrálou několikrát. Radek Šlejska přednesl přímluvu za uzdravení nemocných dětí, Václav Tříska, doprovázen armádním generálem Armády České republiky Josefem Bečvářem, nesl symbolický dar k oltáři a Vendula a Markéta Janovských poděkovaly jménem všech přítomných Jeho Eminenci za slavnostní mši.

Naše děti upekly a nazdobily společně s kuchařkami školní jídelny nádherné vánoční perníčky, které jistě udělají radost vojákům na zahraniční misi.

Všem přítomným poděkovala prezidentka hnutí Běla Jensen za jejich obětavou práci pro druhé.

Máme velkou radost, že stonožkové děti předaly na mši šek v hodnotě půl milionu korun Fakultní nemocnici v Plzni na výzkum Crohnovy nemoci.

Děkujeme všem, kteří nám pomáhali a pomáhají.

Mgr. J. Strachoňová

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign