Letní koncert

Vloženo 27. 06. 2016, autor Mgr. Soňa Tikalská

Je již tradicí, že Základní škola ve Spálené Poříčí organizuje na konci školního roku závěrečný koncert pro své žáky i pro veřejnost.

Tak tomu bylo i letos, kdy ve čtvrtek 23. června připravili žáci pod vedením Mgr. Romana Škaly na náměstí ve Spáleném Poříčí letní koncert, na kterém se představil pěvecký sbor Základní školy za doprovodu školní kapely „Bengál“ s písněmi z muzikálu „Rebelové“. Muzikál „Rebelové“ bude v příštím roce hlavním školním projektem. Se svým pestrým repertoárem vystoupili na koncertě obě školní kapely „Mrňouskové“ a „Bengál“. Hudební vystoupení byla doplněna tanečními. Na závěr předvedli své vystoupení na rozloučenou žáci a žákyně třídy 9. A. Za svá vystoupení byli všichni učinkující odměněny bouřlivým potleskem.

Poděkování patří všem účinkujícím žákům, ale hlavně panu Mgr. Romanu Škalovi, učiteli hudby, který celý koncert se žáky připravil.

Mgr. Soňa Tikalská