Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Archiv

Letní koncert

Vloženo 27. 06. 2016, autor Mgr. Soňa Tikalská

Je již tradicí, že Základní škola ve Spálené Poříčí organizuje na konci školního roku závěrečný koncert pro své žáky i pro veřejnost.

Tak tomu bylo i letos, kdy ve čtvrtek 23. června připravili žáci pod vedením Mgr. Romana Škaly na náměstí ve Spáleném Poříčí letní koncert, na kterém se představil pěvecký sbor Základní školy za doprovodu školní kapely „Bengál“ s písněmi z muzikálu „Rebelové“. Muzikál „Rebelové“ bude v příštím roce hlavním školním projektem. Se svým pestrým repertoárem vystoupili na koncertě obě školní kapely „Mrňouskové“ a „Bengál“. Hudební vystoupení byla doplněna tanečními. Na závěr předvedli své vystoupení na rozloučenou žáci a žákyně třídy 9. A. Za svá vystoupení byli všichni učinkující odměněny bouřlivým potleskem.

Poděkování patří všem účinkujícím žákům, ale hlavně panu Mgr. Romanu Škalovi, učiteli hudby, který celý koncert se žáky připravil.

Mgr. Soňa Tikalská

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign