Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Archiv

Čtenářská soutěž

Vloženo 08. 10. 2016, autor Mgr. Jaromíra Regentová

V úterý 4. 10. proběhla ve spálenopoříčské knihovně tradiční školní čtenářská soutěž pro děti z třetích a čtvrtých tříd. Své čtenářské dovednosti a znalosti předvedlo celkem 10 soutěžících. Hodnocena byla čtenářská dovednost v hlasitém předčítání, správnost, plynulost, výrazný přednes, odpovědi na otázky k přečtené ukázce. Třeťáci četli úryvek z Knížky Ferdy mravence a čtvrťáci z populárních Krysáků. Posledním úkolem bylo přiřazení jmenovek ilustrátorů k obrázkům z knih pro děti.

Během soutěže se také děti zapojily do vyplňování pracovních listů, které jim nabízely několik čtenářských hádanek.

Nejlepší čtenářkou třetích tříd se stala Eliška Kozlová ze III.A, na druhém místě byla vyhodnocena Dora Hofmanová také ze III.A a na třetím se umístila Terezka Vávrová ze III.B. Mezi čtvrťáky si nejlépe vedla Veronika Šamšulová, na druhém místě se umístil Karel Holub, třetí byla Zdeňka Žihanská.

Všichni soutěžící byli odměněni drobnými dárky a diplomy.

Všem děkujeme a přejeme hodně krásných čtenářských zážitků.

Mgr. Jaromíra Regentová

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign