Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Archiv

Projektový den MASOPUST 2009

Vloženo 20. 02. 2009, autor Mgr. Jiří Šeffl

Ve čtvrtek 19. 2. 2009 jsme pořádali na naší škole projektový den "Masopust 2009". Žáci celé školy se soustředili na tato témata: Masopust u nás a jinde ve světě, kde a kdy vznikl, tradice, církev, pranostiky. Další hodinu probíhala příprava masek a pak jsme se za doprovodu hudby: Mgr. R. Škala – harmonika, Mgr. J. Rendl – housle, Mgr. I. Langmajer – bicí, Mgr. J. Šeffl – buben, V. Karlík – kytara, V. Krátká – zpěv, vydali v průvodu na pochod po náměstí Spáleného Poříčí. Rodiče a přátelé našich dětí filmovali, fotografovali a vesele se bavili. Stejně tak jsme se bavili i my učitelé a učitelky a hlavně naše děti! Průvod skončil v tělocvičně, kde byly vyhodnoceny nejlepší masky a děti obdržely sladkou odměnu. Sladkou odměnu obdrželi ale všichni, protože až na vyjímky měli masky všichni naši žáci. Všechny masky byly moc pěkné a porota měla velice těžkou práci. Ale šlo především o to, aby se žáci seznámili s historií a současností Masopustu a pobavili se!

Pokud chcete – můžete napsat na adresu školy seffl@spaleneporici.cz, která maska se líbila nejvíc vám! Pokud někdo nasbírá hodně hlasů – bude odměněn!

Mgr. Jiří Šeffl
ředitel školy

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign