Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Archiv

Vítáme jaro se Stonožkou

Vloženo 27. 03. 2018, autor Adéla Černá, 9.A

Od 21. – 23. března se u nás ve škole konal již tradiční Jarní stonožkový týden. Už během středy se prodaly výrobky za více než devět tisíc korun. Ale nutno podotknout, že letos byl výběr opravdu veliký. Pro "Stonožku" vyráběli žáci prvních až devátých tříd například pomlázky, různé velikonoční dekorace a přání, klobouky a mnohé další krásné výrobky, sázeli osení...

O samotný prodej se starali "deváťáci". Letos byl největší zájem o látkové tašky s motivem jara, ty zmizely během chvilky.

Velké poděkování patří všem, kteří si přišli něco zakoupit a přispěli tak na dobrou věc, protože peníze (21.600,- Kč!) poputují na pomoc potřebným jako každý rok.

Organizaci „Stonožkových dnů“, prodeje a výroby předmětů měla na naší škole na starost paní učitelka Mgr. Eliška Švecová.

Adéla Černá, 9.A

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign