Velké poděkování panu armádnímu generálovi Josefu Bečvářovi!

Vloženo 03. 05. 2018, autor Mgr. Jiří Šeffl

Dnes ve středu 5. května jsme měli tu čest, že jsme se mohli zúčastnit slavnostního aktu předání funkcí náčelníka Generálního štábu Armády ČR z rukou pana arm. generála Josefa Bečváře do rukou pana generála Aleše Opaty. Poděkovali jsme za hnutí Stonožka jménem všech dětí v republice. Během slavnostního aktu zazpívaly děti ze Spáleného Poříčí a Klatov pod vedením sbormistrů Mgr. Romana Škaly a Mgr. Jaroslava Pletichy Stonožkovou hymnu „Never be alone“. V závěru slavnostního dopoledne jsme panu arm. generálovi Bečvářovi předali portrét, který namalovala žákyně Monika Hodková, a zpěvačky sboru mu předaly každá karafiát, byla to velká kytice.

Ještě jednou bychom chtěli tímto poděkovat panu armádnímu generálovi Josefu Bečvářovi a jeho paní Janě Bečvářové za vše, co pro hnutí Na vlastních nohou – Stonožka udělali.

Přejeme Vám oběma hodně štěstí v novém životním období. Rádi Vás ve Spáleném Poříčí vždy přivítáme!

Mgr. Jiří Šeffl
ZŠ a MŠ Spálené Poříčí