Nahrávání v Brně

Vloženo 14. 05. 2006, autor Pěvecký sbor CENTIPEDE ze Spáleného Poříčí

Ve čtvrtek 11. 5. 2006 náš pěvecký školní sbor "Centipede" nahrával v brněnském rozhlasovém studiu společně s profesionálním hudebním vojenským souborem Ondráš stonožkovou hymnu "Never be alone".

Velice jsme si považovali, že právě náš sbor pod vedením Mgr. Romana Škaly byl vybrán k nahrání této skladby na CD. Do Brna jsme přijeli ve středu večer, ubytovali se ve vojenské ubytovně a ve čtvrtek dopoledne jsme vyrazili na procházku historickým Brnem. Zašli jsme na radnici, na věž a navštívili jsme i další historické památky. Po chutném obědě ve vojenské jídelně jsme vyrazili do studia na nahrávání. Protože jsme byli velice dobře připraveni, netrvalo nahrávání ani příliš dlouho (pouze 2 hodiny. Už se těšíme až si budeme moci poslechnout naší nahrávku na CD. Byl to velice pěkný pracovní výlet!

Pěvecký sbor CENTIPEDE ze Spáleného Poříčí