Naše školní kapela

Vloženo 16. 10. 2006, autor Mgr. Jiří Šeffl

V pátek 13. 10. 2006 vystupovala naše školní kapela "Black Magic" ve složení Mgr. Roman Škala, Barbora Frýbertová, Kateřina Palová, Anna Rojová, Martina Krejčová, Jiří Čížek a Ondra Martínek v Základní škole Nepomuk. A přestože bylo pátek třináctého, koncert se velice vydařil! Aula byla plná dětí a společně jsme si všichni zazpívali známé písně, děti i tančily pod podiem a hodina velice rychle uběhla. Dokonce byla v závěru autogramiáda!

Děkujeme panu řediteli Mgr. Jozefovi Schejbalovi za umožnění vystoupení, rádi zase přijedeme zahrát a zazpívat!

Mgr. Jiří Šeffl