Škoda Auto Mladá Boleslav

Vloženo 23. 05. 2017, autor Mgr. J. Strachoňová a žáci 8.A

Dne 18. 5. 2017 jsme se zúčastnili odborné exkurze do výrobní a montážní automobilky Škoda Auto Mladá Boleslav a muzea historických vozidel. Nejzajímavější byla exkurze přímo v provozu, kde jsme viděli lisování karoserie a montážní linku.

V muzeu jsme se seznámili s historií loga, s vývojem aut a prohlédli jsme si téměř všechny modely, které zde vznikly. Vše začalo obyčejným jízdním kolem. Na závěr jsme šli do autosalonu a mohli jsme si sednout do různých typů aut, které zde vystavují. Dozvěděli jsme se mnoho nových a zajímavých věcí, moc se nám tam líbilo a klidně bychom jeli znova.

Mgr. J. Strachoňová a žáci 8.A

01. 04. 2024 - 12. 04. 2024
Elektronický zápis do 1. třídy ZŠ

03. 04. 2024