Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2020/2021

Recyklohraní aneb Mamuti

Vloženo 21. 04. 2021, autor Alena Nosková, zhlédnuto 102x

Zas už nějaký úkol? A proč??? To si pomyslely (některé ovšem hezky nahlas na mikrofon) patrně všechny děti, které zrovna seděly u počítače a slyšely zadání úkolů do Recyklohraní.

Toho se účastní naše škola každý rok a letos přišla řada na 4. a 5. třídy. Abychom úkoly zvládli i za nynějších podmínek, bylo potřeba stejně jako loni mnohem víc úsilí, než v běžném školním roce. A stejně jako loni se děti svých úkolů zhostily na výbornou. Vybíraly z témat Šetření s vodou a Mamutí dopad mobilů na životní prostředí.

Nedlouho po zaslání prací jsme dostali do školy poděkování, k němuž se rádi připojujeme. Patří těmto žákyním a žákům:

Kateřině Vávrové ze 4. B za velice pěkné práce; figurky mamuta, tlupy pralidí, zajímavý příběh i nádoba na vyřazené mobilní telefony sklidily zaslouženou chválu. Nápadité byly i další práce, tentokrát ze třídy 4. A: nádoba na elektroodpad od Kristiny Norkové, příběhy a plakáty od Petra Jelínka, Lucie Rojové a Jaroslava Borovanského.

Velmi nás těší, že i v této době našly děti nejen chuť k práci, ale i dobré nápady, které se, kdo ví, třeba někdy uplatní.

Alena Nosková

« zpět na seznam článků

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2021 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign