Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Spolupráce s nakladatelstvím Fraus a sponzorský dar od firmy Kovo klima s.r.o.

Vloženo 06. 09. 2021, autor Mgr. Michala Jandíková, zhlédnuto 285x

Na konci srpna jsme měli ve škole další vzácnou návštěvu. Do školy přijel pan Jiří Fraus se svým týmem nakladatelství Fraus a pan Jaroslav Holub z firmy Kovo klima s.r.o. Společně předali škole sponzorský dar na nákup pracovních sešitů pro druhý stupeň.

Jedná se o pracovní sešity „s nadhledem“. Hybridní sešity mají na každé stránce uveden unikátní kód s přístupem k dalším interaktivním cvičením na portálu www.skolasnadhledem.cz. Toto online procvičování umožňuje účelnou diferenciaci výuky a okamžitou zpětnou vazbu, díky které jsou žáci motivováni se neustále zlepšovat. Díky sponzorskému daru od firmy Kovo klima ve výši 36 233,- můžeme nakoupit pracovní sešity z několika předmětů v každém ročníku druhého stupně školy. Zároveň finančně nezatížíme rodiny našich žáků. Pro žáky na druhém stupni se otevírá možnost vyzkoušet moderní učebnice z matematiky, českého jazyka, fyziky, zeměpisu a dějepisu. Za sponzorský dar firmy Kovo klima a spolupráci s nakladatelstvím Fraus děkujeme!

Michala Jandíková

Podrobnosti k funkcím v pracovních sešitech můžete přečíst ze zprávy nakladatelství Fraus

Ve Spáleném Poříčí od září učí s nadhledem

Na naší partnerské základní škole ve Spáleném Poříčí, se kterou dlouhodobě spolupracujeme na prvním i druhém stupni, se učitelé v čele s paní ředitelkou Mgr. Michalou Jandíkovou rozhodli od letošního školního roku využívat při výuce naše nové hybridní pracovní sešity S NADHLEDEM.

Hybridní sešity mají na každé stránce uveden unikátní kód (nově i QR) s přístupem k dalším interaktivním cvičením na portálu www.skolasnadhledem.cz ZDARMA. Toto online procvičování umožňuje účelnou diferenciaci výuky a okamžitou zpětnou vazbu, díky které jsou žáci motivováni se neustále zlepšovat.

Navíc v průběhu tohoto školního roku 2021/22 bude portál ŠKOLA S NADHLEDEM přinášet další nové funkce a s tím spojené množství užitečných informací o postupu výuky žáka nejen pro něj samotného, ale i pro vyučující a rodiče. Přístup k portálu je možný přes internetové připojení kdykoli a kdekoli dle potřeb učitele i žáka, ve škole i doma.

Velmi si vážíme, že si ve Spáleném Poříčí zvolili tyto nové výukové materiály, a máme radost i ze spolupráce školy s místní komunitou a podnikateli. Společně s paní ředitelkou tak děkujeme panu Jaroslavu Holubovi, majiteli společnosti KOVO KLIMA, s.r.o., za jeho sponzorský dar, kterým podpořil školu při pořízení těchto moderních učebních pomůcek pro všechny žáky na druhém stupni. Těší nás, že vedení školy i tímto způsobem reaguje na zájem rodičů na dalším zlepšování výuky včetně smysluplného využívání digitálních vzdělávacích materiálů ve výuce.

« zpět na seznam článků

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2021 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign