Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2023/2024

Děti z „družky“ vyhlíží jaro

Vloženo 03. 03. 2023, autor Děti ze školní družiny., zhlédnuto 733x

I my ve školní družině vyhlížíme netrpělivě jaro! Zimu jsme si tedy také užily, několikrát jsme dokonce stihly i sníh, ale sluníčko je sluníčko…

No a jak to děláme? Jsme hodně venku, hrajeme různé hry a soutěže, pozorujeme pomalu se probouzející přírodu… Někdy nás sice zaskočí ledový vítr nebo bláto, maminky a paní uklízečky o tom ví své, ale nevzdáváme se. A hlavně lákáme sluníčko na naše obrázky. Kreslíme a malujeme všude a za každých okolností, to nás baví! Vyzkoušely jsme si kreslit se zavázanýma očima, malovat na kamínky, zkoušíme různé neobvyklé techniky. Moc rády zdobíme osamělé chodníky křídami a pak doufáme, že nám naší přírodní galerii hned nesmyje déšť. A také věříme, že naše malá a velká umělecká díla udělají třeba někomu na procházce radost.

« zpět na seznam článků

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign