Aktuality 2022/2023

Tělovýchovná vycházka 2.A

Vloženo 11. 07. 2023, autor Mgr. Jaromíra Regentová, zhlédnuto 368x

V pondělí 19. 6. 2023 se naše třída 2.A vydala na tělovýchovnou vycházku. Linkovým autobusem jsme odjeli do nedalekých Hořehled. Odtud jsme šli pěšky do Spáleného Poříčí.

Po cestě na nás čekalo několik kondičních her a aktivit. První zastávka byla u Labežského mlýna, který na nás působil tajemně. Zahráli jsme si hru, posvačili jsme a vydali jsme se k jeskyni. Tady byli někteří z nás úplně poprvé.

Pak jsme se vrátili k mlýnu a pokračovali dál po cyklostezce a lesem jsme odbočili k tůňkám. Zahráli jsme si hru se šiškami zaměřenou na obratnost, rychlost a týmovou spolupráci. Vysokou trávou jsme prošli kolem tůní. Bylo to dobrodružné. Rádi jsme si potom odpočinuli ve stínu starých dubů v aleji, po které jsme došli až k řece Bradavě. Pokusili jsme se suchou nohou překonat brod. Pro veliký úspěch a nevšední zážitek si to někteří z nás užívali opakovaně. Ve stínu keřů a stromů jsme se ještě jednou posilnili a pak už jsme pokračovali ke škole, kde na nás čekaly paní kuchařky s obědem. Byl to krásný den – skvělé počasí, nevšední zážitky a hlavně skvělá parta natěšených, radostných a spokojených druháčků.

Mgr. Jaromíra Regentová